021-66912297

ظروف ست پذیرایی

چاپ روی ظروف پذیراییما دفترتان را زیبا میکنیم حتی با چاپ بر روی یک دست ست پذیرایی چینی         

چاپ آرم و لوگوی شما برروی ظروف چینی جهت پذیرایی از میهمانان

شرکت سرام گرافیک مبتکر چاپ روی سرامیک، چاپ آرم و لوگوی شما برروی ظروف چینی جهت پذیرایی از میهمانان را با کیفیت و سرعت بالا انجام می دهد. اگر به فکر بالا بردن کلاس محیط کار خود و پذیرایی مناسب و به یاد ماندنی از میهمانان خود هستید،این مطلب را خوب مطالعه نمایید. ما لوگو و آرم شما را روی ست پذیرائی مورد نظر شما شامل قوری، فنجان، شکردان، قندان و نعلبکی چاپ می نمائیم. در ادامه انواع ست های پذیرایی با شرح کامل از نظر تعداد ظروف و قیمت معرفی شده اند.

ضمانت ظروف پذیرائی

چاپ آرم و لوگوی شما روی انواع ست های پذیرایی با پخت 850 درجه انجام می گیرد و دارای 20 سال ضمانت ثبوت رنگ می باشد. ست مدیریتی چاپ شده را تا 7 روز پس از دریافت در صورت عدم رضایت شما که ناشی از بی توجهی ما باشد، عودت نمائید و عین وجه پرداختی را دریافت نمائید.

نحوه سفارش ظروف پذیرائی
شما می توانید ست مربوطه را از طرح های زیر انتخاب نموده سپس آرم و لوگوی خود را برای ما از طریق فرم سفارش آنلاینی که در ذیل می بینید و یا از طریق ایمیل برای ما ارسال نمائید. ما آن با کیفیت بالا برای شما چاپ و ارسال نمائیم. مدت زمان تحویل از لحظه سفارش تا لحظه دریافت توسط مشتری 10 روز می باشد.

قیمت ظروف پذیرائی
قیمت هر یک از ست های پذیرائی روی عکس آن درج شده است. این قیمت مربوط به سفارش یک دست می باشد. علت قیمت بالا به علت تست اولیه قبل چاپ اصلی می باشد. در صورتی که بیش از 5 دست ست پذیرائی سفارش دهید به ازای هر ست مبلغ 10 هزار تومان تخفیف خواهید گرفت.

 

ثبت سفارش ظروف پذیرائی

ثبت سفارش ظروف پذیرائی

اطلاعیه ها

Banner