شاسی شب تاب

چاپ روی شاسی شب تاب

 

یکی از ابتکارات اخیر گروه سرام گرافیک، عرضه محصولات سرامیکی است که قابلیت درخشندگی در شب را دارا هستند. شرکت سرام گرافیک با توجه به پیشینه ی قدرتمند خود در صنعت چاپ و سرامیک دست به تولید این محصول زده است که انحصارا متعلق به این شرکت بوده و برای اولین بار در ایران توسط این شرکت معرفی گردید. با مطالعه ی بسیار و بررسی جوانب و بعد از پشت سر گذاشتن آزمون های دقیق این شرکت سرانجام به نوعی چاپ روی سرامیک دست یافته که در عدم وجود نور از خود نور تولید کرده و زیبائی خاصی به اثر چاپ شده می بخشد. علت درخشندگی این محصولات بدین شکل است که در روشنایی روز و یا توسط منبع نوری مستقل بر اساس با استفاده از تکنولوژی فلورسنس انرژی مورد نیاز خود را ذخیره کرده و در مواقع تاریکی از خود نور ساطع می نماید. این ذخیره انرژی نور از سطح الکترون ها و انتقال انرژی در لایه های آن انجام می گیرد. در نظر داشته باشید این تکنولوژی منحصرا در اختیار شرکت سرام گرافیک به عنوان کارآفرین نمونه کشور قرار دارد. محصولی که شما دریافت خواهید نمود بی نهایت زیبا بوده و اطرافیانتان را شگفت زده خواهد نمود. شما می توانید این محصول بی نظیر را به عنوان هدیه به عزیزان خود پیشکش نمائید و یا خانه و یا دفتر خود را با آن مزین کنید. کیفیت مواد استفاده شده در این محصول فوق العاده بالا بوده و نور بی نهایت زیبا و خیره ای کننده ای را از خود منتشر خواهد کرد. تمام کسانی که این محصول را خریداری نموده اند از زیبائی آن اظهار شگفت نموده اند.

چاپ عکس دلخواه و نحوه سفارش به صورت شب تاب

ما سفارش های شما را با هر تعدادی (حتی 1عدد) انجام خواهیم داد. شرکت سرام گرافیک با تلفیق هنر، علم و صنعت محصولی تولید نموده که در زیبائی بی همتا می باشد. شما می توانید این اثر هنری و زیبا را به همراه عکس مورد نظر خود در اختیار داشته باشید. کافیست که عکس و یا طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال نمائید و عنوان بفرمایید که میخواهید عکس مورد نظرتان بر روی کدام محصول چاپ شود. شرکت سرام گرافیک در کمتر از 48 ساعت عکس مورد نظرتان را بر روی محصولات شب تاب مورد نظر شما چاپ نموده و برایتان ارسال خواهد کرد.

چاپ روی شاسی شب تاب

آخرین محصول تولید شده توسط شرکت سرام گرافیک، چاپ روی شاسی به صورت شب تاب ( luminescent ) می باشد که برای پی بردن به روش استفاده از آن چندین سال تحقیق انجام شده و جهت توسعه روش های انجام آن هزینه ی کلانی صرف شده است. Phosphorescent و یا مواد نور افشا در تاریکی با متدی که منحصر به این شرکت می باشد بروی شاسی چاپ شده که علاوه بر حفظ کیفیت و شفافیت، درخشندگی بالائی ایجاد می نماید و نور زیادی از خود متساعد می نماید. از این محصول می توان جهت چاپ عکس عروس داماد روی شاسی، تجلیل از شهدا، استفاده در دفتر کار،  لوح یادبود و حفظ زیبائی و افزایش جذابیت در آثار هنری استفاده نمود. اندازه های محصول تولید شده به این روش 10*15 تا 100* 170 می باشد.

همکاری و اعطا نمایندگی

شرکت سرام گرافیک آماده همکاری با تمامی ارگان ها و نهادها جهت چاپ و تولید این محصول به تعداد بالا و سرعت زیاد و قیمت بسیار مناسب می باشد. همچنین این شرکت آماده اعطا نمایندگی این محصول به صورت فعال در سراسر کشور می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با شرکت سرام گرافیک تماس حاصل فرمائید.

چاپ عکس روی سنگ مزار شب تاب

یکی از محصولات ویژه ای که شرکت سرام گرافیک برای اولین بار در ایران به تولید آن دست زده امکان چاپ عکس دیجیتالی به روی سنگ مزار به صورت تمام رنگی و شب تاب می باشد. به این ترتیب که عکس شما عکس عزیز از دست رفته ی خود را برای ما ارسال می کنید و ما با تکنولوژی که در اختیار داریم آن را به طور تمام رنگی و البته شب تاب روی سنگ مزار ایشان چاپ خواهیم نمود. عکس مذکور در تاریکی شب و بدون وجود هیچ گونه منبع نور، به صورت بسیار زیبائی می درخشد و جلوه ای خاص به خود خواهد گرفت.

انواع محصولات شب تاب

چاپ عکس و یا طرح مورد نظر شما علاوه بر چاپ روی شاسی برروی محصولات زیر به صورت شب تاب پذیرفته می شود: تقدیرنامه، شاسی، لوح یادبود، بشقاب، ساعت، تابلو کاشی، کاشی پازلی، گلدان، لیوان، ست پذیرائی و چاپ عکس عزیز از دست رفته و شهدا برروی سنگ مزار ایشان

 

 

تابلو شب تاب

تابلو نفیس شب تاب

کاشی پازلی شب تاب

لیوان شب تاب

سنگ مزار شب تاب

پروژه های شهری شب تاب

لیست قیمت محصولات شب تاب

سایز قیمت
13x18 15000
15x20 25000
20x30 42000
30x40 65000
50x70 100000
100x70 180000

رونوشت محصولات سرامیکی

محصولات سرامیکی