چاپ روی نـازبالش یـا کوسن

چاپ روی نـازبالش یـا کوسن

 

نمـونه کوسـن

 


اگر در گذشته باید ساعت ها و روزها به دنبال وسیله ای می گشتید که به طرح مد نظر شما شبیه باشد یا با دکور منزل شما متناسب باشد, امروز می توانید در منزل بنشینید, طرح خود را برای ما ارسال کنید و منتظر دریافت محصول خود درب منزل باشید. یکی از پر طرفدار ترین این محصـولات که تاثیر یه سزایی در دکور منزل شما دارد, کوسن است که علاوه بر افزودن به زیبایی و نو شدن ظاهر مبلمان منزل شما , هزینه بسیار پایینی دارد.

چاپ عکس روی کوسن


علاوه بر ده ها طرح پیشنهادی ما، شما می توانید طرح دلخواه خود را از بخش سفارش محصول ، تصویر دلخواه خود را برای ما ارسال کنید. فقط توجه داشته باشید تصویر شما باید از کیفیت مناسب ( باتوجه به ابعاد درخواستی کوسن شما ) برخوردار باشد .

چاپ عکس روی کوسن


ابعاد قابل چاپ برای کوسن مربعی شکل ، حداکثر 26 در 26 سانتی متر و برای شکل مستطیل حداکثر طول 36 (با عرض 26 سانتی متر ) می باشد .

چاپ عکس روی کوسن


تغییر دکوراسیون معمولا کار پر هزینه‌ای است. عوض کردن مبلمان، تغییر رنگ‌های موجود در خانه و حتی اضافه کردن لوازمی که چهره خانه شما را دگرگون کنند، آرزویی نیست که به این سادگی و به این سرعت برآورده شود. اما شاید بتوانید با کمی هزینه و ذوق و سلیقه دکوراسیون خانه تان را از یکنواختی درآورید. برای این کار به معجزه کوسن‌ها نیازمندید. بله کوسن ها! کوسن‌ها اگرچه تاثیری در تغییر کلی خانه شما ندارند اما می‌توانند رنگ و طرح و مدل‌های جدیدی را به خانه شما بیاورند. در اتاق خواب، پذیرایی، نشیمن و حتی آشپزخانه.

چاپ عکس روی کوسن


قیمت سفـارش مدل هـای مختلف:
این محصـول در فروشگاه های گـوناگون سطح شهـر به قیمت ۸۰ هزار تومان بفروش می رسد.
کیفیت چـاپ ما تضمینی بوده و با برتـرین تکنـولوژی روز محصول خود را چاپ و برای مشتـریان ارایـه می نماییـم.

  • انـدازه چاپ معمولی - 50 هزارتومان
  • انـدازه فول سـایز یا تمـام چـاپ - 55 هزارتومان
  • عکس اختصـاصی کودک یـا تصویر دلخـواه شما - 70 هزارتومان
  • انـدازه فول سـایز یا تمـام چـاپ تصویـر دلخواه شما - 75 هزارتومان

  • کلیـک کنید:

  • طرح کـودک
  • طرح گـل
  • طرح نستعلیق


  • جهت سفارش محصول دلخـواه خود، از منوی محصـولات در بالای سایت و زیرمنـوی نازبالش و کوسن، آیتم های مورد نظر خود را انتخـاب و با ذکر کد در فرم سفـارش ارسال نماییـد. کوسن‌ها جای زیادی نمی‌گیرند، پردردسر نیستند و قیمت زیادی هم ندارند اما از آنها در هر جای خانه می‌توانید استفاده کنید. حتی روی نیمکت چوبی کهنه‌ای که به تازگی رنگش کرده و در گوشه و کنار خانه جایی برایش دست و پا کرده اید.