چاپ عکس روی گلدان

چاپ عکس روی گلدان

اگر قصد دارید از شخصی که برای شما اهمیت زیادی دارد تقدیر کنید و هدیه ای شایسته ی او تهیه نمائید، ظروف زرین انتخاب خاص و فوق العاده ای است. ظروف زرین دارای دو سبک شبیه به هم می باشند اما اختلاف آنها در استفاده از طلای واقعی است سبک اول شباهت بسیاری به گلدان دارد و معمولا به رنگ های آبی و سفید هستند و کد آنها با حروف C شروع می شود. اما ظروف سبک دوم بیشتر دارای رنگ قرمز بوده و با هنر دست و طلای واقعی طراحی شده است. توجه شما را به مشاهده نمونه های ظروف زرین جلب می کنیم.

يكي از زیباترین محصولات شرکت سرام گرافیک،ظروف زرین است که طرفداران خاص خود را دارد. جنس تمامی ظروف زرین از بهترین کیفیت های موجود در جهان میباشد و در زیباسازی آن از طلای واقعی استفاده شده است. چیزی که بیش از همه به ارزش این محصول می افزاید استفاده از هنر دست است. هنرمندان نقاش شرکت سرام گرافیک با استفاده از نبوغ و هنر خود بوسیله طلای واقعی نقش های فوق العاده زیبایی را برروی ظروف ترسیم میکنند. ضمنا محلی که برای عکس شما در نظر گرفته می شود کاملا اختصاصی است و تمامی نقش ها حول عکس شما و متناسب با آن ترسیم می شوند. پس از ارسال عکس شما به ایمیل شرکت سفارش شما در مرحله انجام قرار خواهد گرفت. زیبایی و فریبندگی این ظروف در عکس مشخص نیست.اما زمانیکه از نزدیک نظاره گر ظروف زینتی زرین باشید،در نقاطی که از طلا استفاده شده است نور محیط به زیبایی می درخشد.

ظروف زرین (طلای واقعی):

شرکت سرام گرافیک با توجه به پیشینه و تجربه ی طولانی خود بر آن شده است تا علاوه بر تولید محصولی متفاوت، دست به تولید محصولی بزند که دارای ارزش فوق العاده بوده و بتواند به عنوان کالائی لوکس، زینت بخش خانه ها و دفاتر شما گردد و دیگران را تحت تاثیر قرار دهد. در همین راستا به تولید ظروف زرین پرداخته است. ظروف های زرین از محصولات پر افتخار شرکت ما می باشد. طلاي بكار برده شده در تذهيب بعضي از ظروف طلاي اصل از كمپاني معروف (هريوس) است. اين ظروف ها علاوه بر ارزش هنري، صنايع دستي نيز محسوب مي شود.

گلدان های زیر در سه اندازه متفاوت موجود هستند که بسته به اندازه قیمت آنها درج شده است

 

نوع گلدان قیمت گلدان ارتفاع 40 قیمت گلدان ارتفاع 30 قیمت گلدان ارتفاع 24
C122 500000 400000 موجود نمی باشد
C123 450000 موجود نمی باشد 200000

ثیت سفارش گلدان

توجه : گلدان های زیر در حال حاضر موجود نمی باشد