چاپ روی پارچه

 

 

چاپ روی پارچه تخصص شرکت سرام گرافیک است. با توجه به اینکه شرکت سرام گرافیک سالهاست که به صورت تخصصی به چاپ روی انواع تیشرت مشغول است امکان چاپ روی انواع پارچه نیز برای این شرکت فراهم است. استفاده از آخرین تکنولوژی چاپ و عدم محدودیت در انتخاب رنگ و طرح مورد نظر از افتخارات ماست. شما می توانید پارچه مورد نظر خود را در اختیار ما قرار دهید و ما نیز عکس و یا طرح مورد نظر شما را روی آن چاپ می کنیم. حتی اگر یک عدد سفارش دارید هیچ نگران نباشید. سرام گرافیک اینکار را برای شما انجام می دهد.

 

بهترین نوع پارچه برای چاپ توسط شرکت سرام گرافیک ساتن می باشد. در این حالت به علت اینکه جنس پارچه از پلی استر می باشد بهترین رنگ با کیفیت عالی بدست خواهد آمد. اما ما امکان چاپ روی انواع دیگر پارچه ها را نیز خواهیم داشت. برای پارچه های مختلف تست انجام می شود تا مشخص شود که آیا نوع پارچه برای چاپ مناسب است یا خیر. در صورتی که تشخیص داده شود که چاپ روی پارچه ی مذکور با کیفیت خوبی انجام می گیرد سپس نسبت به چاپ آن اقدام می گردد..

با توجه به دستگاه ها و امکانات موجود در شرکت سرام گرافیک بسیاری از محدودیت های گذشته که در زمینه اندازه چاپ روی پارچه وجود داشت برطرف شده است و اکنون امکان چاپ با عرض 160 سانتی متر میسر می باشد. با توجه به متراژ پارچه و رنگی که در چاپ مورد استفاده قرار می گیرد قیمت ها متفاوت خواهد بود. بنابراین از شما درخواست می نمائیم برای کسب قیمت با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمائید

موارد استفاده :

چاپ جهت استفاده در دوخت انواع لباس و پوشاک :

انواع پیراهن

انواع لباس مجلسی

انواع کت، شلوار

انواع تیشرت

انواع روسری

انواع شال

انواع مانتو

انواع کروات

چاپ انواع پرده

چاپ انواع رومیزی

چاپ انواع پرچم اهتزاز

چاپ انواع روتختی

چاپ انواع پارچه رومبلی

چاپ انواع پارچه جهت مصارف تبلیغاتی

چاپ روبالشی

 

فرم سفارش روتختی