چاپ لوح تقدیر روی كاشی و سرامیك

چاپ لوح تقدیر روی كاشی و سرامیك

تقدیرنامه سرامیکی : تقدير نامه هاي ساخت شركت سرام گرافيك از جنس كاشي و سراميك هستند كه از لحاظ زيبايي دوام بسيار برتر از تقديرنامه هاي كاغذي هستند. این تقدیرنامه ها دارای جلای خاصی می باشند و به علت اینکه از کاشی و سرامیک ساخته شده اند براق هستند. از دیگر مزیت های تقدیرنامه هائی که توسط شرکت سرام گرافیک تولید می شود علاوه بر زیبائی دوام و ماندگاری آنهاست. برخلاف کاغذ که در رطوبت دچار تغییر رنگ می شود و یا کهنه می گردد این تقدیرنامه ها همیشه برق و جلای خود را حفظ می نمایند.

ابعاد تقدیرنامه های سرامیکی: شما می توانید تقدیرنامه های سرامیکی را در ابعاد مختلفی سفارش دهید. به این ترتیب می توانید در هزینه خود نیز صرفه جوئی فرمائید. کوچکترین سایز تقدیرنامه ها 10 در 10 می باشد و بزرگترین ابعاد 30 در 40 است. به خصوص تقدیرنامه ها با اندازه ها و قیمت پائین تر برای دانش آموزان بسیار مفید بوده و زیبائی خاصی دارد. شما نیز می توانید به سلیقه ی خود تقدیرنامه را طراحی نموده و برای چاپ روی سرامیک در اختیار ما قرار دهید.

لیست قیمت و اندازه تقدیرنامه سرامیکی

سايز تقدیرنامه سرامیکی
قيمت بدون قاب (تومان) قيمت به همراه قاب (تومان)
15 * 15 6000 30000
20 * 20 12000 40000
20 * 30 15000 50000

 

فرم ثبت سفارش تقدیرنامه سرامیکی


 

چاپ تقدیرنامه سنگی : برای اولین بار در ایران سرام گرافیک با ابتکار و خلاقیت خود به تولید محصولی دست زده که شرکت دیگری قادر به تولید آن نیست. تقدیرناهه های سرامیکی طرح سنگ با زیبائی و تفاوتی خیره کننده تقدیرنامه ای برازنده ی مقامات و استاتید بزرگ می باشد. این تقدیرنامه با قاب نفیس ارائه می شود. این تقدیرنامه ها در سه اسایز موجود بوده و قابل سفارش می باشد.

تقدیرنامه

چاپ تقدیرنامه

چاپ لوح تقدیر

فرم ثبت سفارش تقدیرنامه سرامیکی


تقدیرنامه های دیپلمات : جدیدترین نوع تقدیرنامه هائی که سرام گرافیک تولید نموده است با ابتکار ویژه و استفاده از بشقاب های پارس می باشد که در قاب نفیسی قرار گرفته است و به راستی که تقدیرنامه کاملا متفاوتی می باشد. زیبائی و ظرافتی خاصی در ساخت این تقدیرنامه ها بکار رفته است. در صورتی که شما نیز قصد دارید از تقدیرنامه های نفیس و خاصی استفاده کنید پیشنهاد می کنیم حتما با ما تماس بگیرید و تقدیرنامه های دیپلمات را سفارش دهید. در اینجا نمونه هائی از این تقدیرنامه ها برای شما نمایش داده می شود:

تقدیرنامه دیپلمات

سايز تقدیرنامه دیپلمات قيمت بدون قاب (تومان) قيمت به همراه قاب (تومان)
تقدیرنامه پیش دستی 15000 40000
تقدیرنامه بشقابی 25000 50000

 

فرم ثبت سفارش تقدیرنامه سرامیکی

 


 

تقدیرنامه سرامیکی شب تاب : مزيتي كه لوح تقدير هاي ساخت مارا كاملا متفاوت ساخته است امكان چاپ به صورت شب تاب است. يعني اينكه طرح شما بر روي كاشي و سراميك در محیطی که نور وجود دارد (روز) به شکل معمولی دیده می شود اما در محيط تاريك (شب) به زيبايي مي درخشد و بدون هیچگونه منبع انرژی از خود نور متساعد می نماید. ما به شما کمک می کنیم تا افتخارات و دست آورد هاي خود را به بهترين نحو به ويترين خود اضافه نمائید.

تقدیرنامه شب تاب

 


 

نمونه تقدیرنامه و لوح تقدیر دیپلمات

تقدیرنامه سرامیکی

تقدیرنامه دیپلمات

تقدیرنامه سرامیکی

تقدیرنامه سرامیکی

تقدیرنامه سرامیکی

تقدیرنامه سرامیکی

لیست قیمت انواع تقدیرنامه تولیدی شرکت سرام گرافیک