تابلو کاشی های آماده فروش،برای زیباسازی دکوراسیون

تابلو کاشی های آماده

امروزه در صنعت دکوراسیون، استفاده از تابلو کاشی پازلی در اروپا و آمریکا مرسوم شده است. نصب تابلوکاشی باعث زیبایی دو چندان محیط می شود و با توجه به عدم محدودیت در نصب توجه بسیاری از شرکت های ساختمانی را به خود جلب کرده است. تمامی تابلو کاشی های زیر با سیستم پخت بالا چاپ شده اند و مناسب برای فضای بیرونی و درونی می باشند. یعنی اینکه در مقابل آب،گرما،سرما،خراشیدگی و... کاملا مقاوم هستند. دقت داشته باشيد كه اكثر مشتريان ما از اين تابلو كاشي ها به صورت قاب شده استفاده ميكنند.يعني اينكه حتما لازم به عمليات نصب در داخل ديوار نيست و كافي است كه به وسيله قاب آنها را برروي ديوار آويزان كنيم.

قیمت تابلو کاشی پازلی در اروپا و کشورهای قاره آمریکا و استرالیا بسیار بالا است ولی شرکت سرام گرافیک با سابقه 17 ساله و به عنوان مبتکر چاپ عکس برروی کاشی و سرامیک و کارآفرین نمونه کشور در سال 1385 توانسته است این محصول را با قیمت بسیار مناسب و طرح های فوق العاده با سلیقه ایرانی آماده کرده و در اختیار مشتریان قرار بدهد.
باتوجه به اینکه برای چاپ تابلوکاشی پازلی از تکنیک های چاپ با پخت بالا استفاده شده است، ثبات رنگ و کیفیت دائمی این محصول تضمین میشود. ما تابلو کاشی پازلی را در مقابل تمامی عوامل طبیعی از قبیل:باران اسیدی، تابش نور مستقیم آفتاب، یخ زدگی و خراشیدگی 50 سال ضمانت میکنیم.

 


نوع تابلوکاشی

ابعاد

قیمت

1

تابلو کاشی 9 تکه

75*100

180000 تومان

2

تابلو کاشی 18 تکه

75*200

360000 تومان

 

طریقه نصب و استفاده به 2 روش امکان پذیر میباشد:

1-نصب در داخل دیوار (مانند محیط حمام)

2-نصب به همراه قاب و گیره مانند سایر تابلوها (برای مکان هایی که امکان نصب داخل دیوار وجود نداشته باشد.


کاشی های پازلی 9 تکه

 

کاشی های پازلی 18 تکه