پیام مدیر عامل

بهروزی و بها دادن به جوانان مرز و بوم کشورم همواه دغدغه ی اصلی من بوده است. باید میدان را برای همه ی جوانانی که می خواهند آینده ی کشورم را بسازند هموار کرد و باز گذاشت. اینان همان کسانی اند که نیاز به فرصت دارند. نیاز به حمایت دارند. نیاز دارند به آنان بها داده شود. همواره در شرکت سرام گرافیک کوشیده ام فضائی ایجاد کنم تا این جوانان بتوانند راه خویش را در میان بیراهه ها بیابند و علاوه بر شکوفائی استعدادشان در مسیری که به آن علاقه دارند موجب رشد و شکوفائی و پیشبرد اهداف شرکت گردند. زیرا در صورتی که جوان به اموری که علاقه دارد مشغول باشد همواه به ارائه بهترین کار خواهد پرداخت.
با تاسیس شرکت سرام گرافیک علاوه برا بها دادن به جوانان و استفاده از نیروی آنها به خلق ایده های نو، روش های جدید و ابتکار در ساخت و ارائه محصولات جدید پرداخته ام و برای اولین بار در ایران چاپ دیجیتال روشی کاشی و سرام را انجام دادم. چاپی که دارای فضای مانور زیادیست و به علت روش ساخت آن دارای ماندگاری بی نهایت زیادیست. در زمینه شب تاب نیز مطالعه زیادی نمودم و بعد از آزمون و خطاهای بسیار به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کردم. در کنار تمامی این ابتکارات بخش اجرائی را در شرکت فعال نگه داشتم تا عرصه بر جوانانی که جویای کار هستند باز باشد.
همیشه در این فکر بودم که اگر بخواهم کار مورد علاقه ام را به صورت مستقل انجام دهم از کجا باید شروع کنم. پس سعی نمودم فضا را طوری در شرکت باز بگذارم تا جا برای تمامی جوانانی که قصد دارند ایده های خود را به تولید برسانند وجود داشته باشد. از همین جا از تمامی دوستداران هنر که نیاز به فضا و سرمایه دارند دعوت می نمایم تا به شرکت تشریف بیاورند و پیشنهادات خود را ارائه نمایند و از فضا و امکانات شرکت جهت به نتیجه رساندن فکر خود استفاده نمایند.
حال رسالت خود می دانم همه ی دانش و تجربه ام را که در طی سال ها با رنج فراوان بدست آمده در اختیار جوانان کوشا و با انگیزه قرار دهم تا آنان نیز با ادامه این راه، موفقیت، ثروت و افتخار را برای میهن عزیزمان ایران و سراسر جهان با ارمغان آورند و از همه عواملی که در این راه سخت و طولانی این حقیر را یاری نمودند ممنون و سپاسگذارم.

مدیریت شرکت سرام گرافیک
حمیدرضا میرسعید قاضی

حمیدرضا میرسعید قاضی