جایزه ویژه برای ایده های شما

جهت احترام به دیدگاه مشتری و استفاده از خیل عظیم تفکر جوان که در کشور ما وجود دارد شرکت سرام گرافیک به عنوان کارآفرین نمونه کشور بر آن شده است تا از ایده های بکر شما استفاده نموده و در جهت توسعه شرکت و پیشبرد اهداف نهائی آن استفاده نماید. لذا مدیریت شرکت، شرایط ویژه ای را برای شما بازدیدکنندگان گرامی این سایت در نظر گرفته است تا با دریافت بهترین ایده ها ، هدایائی نفیس را به رسم یادبود و جهت تقدیر به شما اهدا نماید.

ایده بدهید جایزه بگیرید: به بهترین ایده ای که از جانب شما دریافت شود و دارای شرایطی چون پختگی، کمال، راهکارهای موجود و... بوده، تمام ویژگی های یک ایده خوب را دارا باشد و در نهایت موجب استفاده عملی شرکت قرار گیرد جایزه ویژه، از 30 هزار تا یک میلیون تومان پاداش تعلق خواهد گرفت. لازم به ذکر است که تعلق این جایزه به ایده های برتر بدون محدودیت زمانیست. در صورتی که ما چنین ایده ای از شما دریافت کنیم با شما تماس گرفته و جایزه را با احترامات خاص به شما تقدیم خواهیم نمود. قابل ذکر است که این مبلغ معادل چاپ محصولات شرکت سرام گرافیک به صورت اختصاصی خواهد بود. ایده های شما به ما کمک خواهد نمود و ما نیز در قبال آن به شما هدایای ارزنده ای خواهیم داد.
نظرسنجی در مورد سایت و ارائه جایزه رایگان:
در ضمن طراحی جدید سایت شرکت سرام گرافیک انجام شده است و چند وقتیست که سایت ما را با ظاهری جدید مشاهده می فرمائید. به کلیت سایت ما نگاه بیاندازید و در صورتی که برای بهبود عملکرد و وضعیت آن پیشنهاد و یا ایده ای دارید با ما در میان بگذارید و با پیشنهادات سازنده ی خود جایزه ی رایگان چاپ روی بشقاب دریافت نمائید.

برای خود محدودیت قائل نباشید و تفکر و ایده ی خود را برای ما ارسال نمائید. تمامی نظرات شما خوانده خواهد شد و به همه ی نظرات مفید جایزه اهدا خواهد گردید. برای ارسال ایده و پیشنهاد خود هم می توانید از ایمیل Ideas@CeramGraphic.com استفاده نمائید. و یا می توانید از طریق فرم زیر اقدام فرمائید

فرم ثبت ایده و ها و نظرات