راه اندازی کسب و کار

ما به شما کمک می کنیم تا با هزینه ی پائین و به راحتی کسب و کار جدیدی ایجاد نمائید و با خرید دستگاه های مخصوص و آموزش رایگان شغل جدید خود را راه اندازی کنید. ما سال هاست که این روش ها را تست نموده ایم و از سودآوری آن مطمئنیم. چاپ سابلیمیشن یا همان چاپ حرارتی یکی از روش های چاپ روی اجسام می باشد که در دنیا استفاده ی گسترده ای دارد و شرکت سرام گرافیک یکی از پیشگامان استفاده از این نوع چاپ در ایران می باشد.

شما می توانید با خرید دستگاه های مخصوص چاپ سابلیمیشن و دریافت آموزش از ما در شهر خود و بی نیاز از هرگونه مشکلات جانبی و به آسانی و سهولت این شغل را پیشه کنید و به سرعت نتیجه ی آن را مشاهده فرمائید. برای مشاهده ی دستگاه های مخصوص چاپ و پرس حرارتی به بخش فروش دستگاه های چاپ در سایت مراجعه فرمائید تا با مشخصات کامل این دستگاه ها و قابلیت های آنها آشنا گردید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل نمائید تا توضیحات لازم را در این زمینه به شما ارائه نمایند. در ضمن می توانید در محیط شرکت سرام گرافیک حضور به هم رسانده و علاوه بر مشاهده ی نحوه انجام کار و دریافت توضیحات عملی به طور کامل به امور احاطه پیدا نمائید و با تسلط، خود به راه اندازی دستگاه های سابلیمیشن و پیرنترهای مخصوص اینکار بپردازید.

ضمنا سرام گرافیک آمادگی خود را جهت اموزش از راه دور و تلفنی نیز اعلام می دارد.

 

راه اندازی کسب و کار جدید