تاریخچه شرکت سرام گرافیک

شرکت سرام گرافیک از سال 1374 تحت مدیریت آقای حمیدرضا میرسعیدقاضی با هدف اصلی توسعه ی فرهنگی و مقوله ی کارآفرینی در بین جوانان، فعالیت خود را در زمینه چاپ دیجیتال و لیزری روی سطوح مختلف از جمله کاشی، سرامیک، شیشه، فلز، پارچه و دیگر اجسام آغاز نمود و پس از چندین سال فعالیت و تجربه و از طریق فعال نمودن بخش تحقیق و توسعه موفق به یافتن روش های جدید چاپ بر روی اجسام گردید. این شرکت ابتدا با نام رایانه تصویر با تخصص چاپ عکس رنگی فوری شروع بکار نمود و بعد از ابداع روش های جدید به چاپ روی اجسام روی آورد و به سرام گرافیک تغییر نام داد.

استفاده از کادر حرفه ای
شرکت سرام گرافیک 18 سال تجربه را به خدمت گرفته و با گرد هم آوردن مجموعه ای فعال و متخصص سعی بر آن داشته تا با حفظ صداقت، مشتری مداری و ابداع شیوه های جدید رسالت خویش را جهت پیشبرد اهداف مهم اقتصادی به اتمام رساند و با بکارگیری نیروهای متبحر و مجرب و استفاده از کارمندان هوشمند و خلاق همواره نسبت به افزایش کیفیت خود کوشیده و در این راه دریغ ننموده است.

استفاده از روش های نوین
سرام گرافیک موفق شده با هزینه های بسیار مناسب با ایجاد روش های ابداعی و تغییراتی که در دستگاه های موجود ایجاد نموده در مقایسه با رقبای خارجی به ایجاد تکنیک های نوین دست یابد که از این جمله می توان به روش های جدید چاپ و پخت روی اجسام نام برد. شرکت سرام گرافیک از ابتدای تاسیس تاکنون به افتخارات بسیاری دست یافته و از طرف نهاد های مختلفی مورد تشویق و تقدیر قرار گرفته است.

امکانات و دستگاه ها
شرکت سرام گرافیک در پی تجربیاتی که بدست آورده همواره در حال گسترش امکانات و دستگاه های کارگاه بوده تا بتواند با سرعت و کیفیت بهتری نسبت به خدمت رسانی به مشتری اقدام نماید. سرام گرافیک در بخش های ذیل فعال می باشد:
» بخش چاپ حرارتی سابلیمیشن با ظرفیت بالا
» بخش چاپ مستقیم روی اجسام با پرینت های مخصوص بدون نیاز به پخت
» بخش کوره ریلی با پخت 350 درچه و سرعت بالا
» بخش کوره با پخت 900 درجه
» بخش لابراتوار چاپ شب تاب
» بخش تحقیق و توسعه امور چاپی
» بخش فروش دستگاه های مخصوص چاپ

اهداف شرکت
بر اساس نظریه ی هدف گذاری، اگر برای هر فرد یا مجموعه ای هدفی معین شود، آنان برای دستیابی به هدفهای مزبور برانگیخته می شوند. افراد معمولا اهداف غیر منطقی و نامعقول را نمی پذیرند زیرا دستیابی به آنها را غیر ممکن می دانند. آغاز هر کار بزرگی با هدف و همتی والا توام است و این دو اصل است که می تواند سازنده باشد و ما را به مقصود نهایی رهنمون سازد. این شرکت نیز طی یک برنامه ی سازمانی و در واحدهای مختلف به ارائه ی خدمات به هم وطنان عزیز می پردازد.

اهدف بلند مدت شرکت سرام گرافیک شامل:
ارتقای مهارت کاری و بسترسازی جهت صادرات و ارز آوری

و اهداف کوتاه مدت این شرکت شامل بندهای ذیل می باشد:
» ارائه ی تکنیک های کارآفرینی به جوان
» قابلیت آفرینی از طریق افزایش دانش
» پذیرش هر چه بیشتر جوانان در صحنه  اقتصادی و اجتماعی

این شرکت در راستای اطلاع فرهنگ و هنر و تاریخ با فر و شکوه ایران زمین جهت ارتقا دادن و هدفمندی آثار خود از مشاوران و نخبگان و اهالی متخصص در هنر به طور ویژه جهت مشاوره همکاری مستمر می نماید

مشاوران عالی شرکت سرام گرافیک:

1- دکتر مسعود عبدالوند مشاور ویژه عالی علمی فرهنگی هنری

2- استاد داریوش ارجمند مشاور عالی فرهنگی هنری

3- استاد رسول مرادی مشاور عالی فرهنگی هنری

 

شرکت سرام گرافیک افتخار دارد که در راستای آثار ملی، تاریخی، فرهنگی و باستانی خلق اثر کرده و یادآور تاریخ با فر و شکوه ایران زمین می باشد