چاپ روی لیوان، لیوان جادویی، لیوان حرارتی

چاپ روی لیوان حرارتی

 

اگر قصد دارید که به یکی از عزیزان خود هدیه ای فوق العاده بدهید، لیوان جادوئی هدیه ی فوق العاده و شگفت انگیزی خواهد بود. نحوه عمل این لیوان بسیار جالب و حیرت انگیز است. ما عکس ارسالی شما را روی این لیوان ها چاپ می نمائیم. در حالت عادی و هنگامی که لیوان سرد است هیچ عکسی روی لیوان ها مشاهده نمی شود و لیوان به رنگ اصلی خود یعنی مشکی مشاهده می شود. اما هنگامی که نوشیدنی گرم درون لیوان میریزید و در واقع دمای لیوان افزایش می یابد رنگ لیوان تغییر کرده و عکسی که چاپ شده به طور کامل و با کیفیت بسیار بالا و شفاف نمایان می گردد. تکنولوژی مورد استفاده در چاپ این لیوان ها بسیار نوین بوده و ماندگاری و تغییر رنگ آن هیچگاه از بین نمی رود.

شما نیز می توانید با صرف کمترین هزینه، به یادماندنی ترین هدیه را تقدیم دوستان و آشنایان خود کنید. فقط کافیست 1 عکس از او را برای ما ای میل نمائید. در اسرع وقت این لیوان جادویی را آماده نموده و برایتان ارسال خواهیم کرد.


لیوان حرارتیطرز عمل لیوان جادوئی

 

 

فرض کنید که می خواهید با یک لیوان ساده که به تازگی از دوست خود هدیه گرفته اید چای (قهوه) میل کنید! لیوان را در دست گرفته اید و پس از نوشیدن جرعه ای، به یکباره چیزی بر روی لیوان توجه شما را جلب میکند. طرح روی لیوان در حال تغییر است! پس از چند لحظه که مات و مبهوت به لیوان در دست خیره شده اید می بینید که عکس دونفره خودتان با آن دوستی که این هدیه را به شما داده است برروی لیوان نقش می بندد.

 

کلیپ لیوان جادوئی

 

قیمتی که ما برای این محصول خود در نظر گرفته ایم بسیار مناسب بوده و در صورتی که حتی 1 عدد سفارش دهید ما آن را برای شما چاپ می نمائیم و در اسرع وقت برایتان ارسال می کنیم. این محصول هدیه ای ارزشمند و هیجان انگیز است. به خصوص هنگامی که عکس دوستان و یا آشنایان خود را روی آن چاپ کنید. مطمئنا از محصول نهائی لذت خواهید برد و لحظات بیاد ماندنی خواهید داشت.

 

قیمت لیوان حرارتی جادوئی :

قیمت هر لیوان 20000 تومان می باشد

برای سفارش تعداد تماس بگیرید

مدت زمان انجام سفارش لیوان جادوئی:

مدت زمان انجام سفارش تک 2 روز کاری می باشد می باشد.
برای اطلاع از زمان انجام سفارش های تعداد با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمائید.

فرم سفار لیوان جادوئی حرارتی